seria 1 | seria 3 | seria 5 | seria 6 | seria 7 X 3   |   X 5  |   X 6   |   Z 4   |   M   |   

Home
Auto Avangarde
Modelet
Diplomatic Sales Servisi
Kontaktoni
     Seria X5

  
 » Gallery
  
       Ēmimet
    
 

Gjeneratė e re e udhėheqėsve.

Kahdo qė tė ēojnė udhėtimet tua, me BMW X5 do tė zbulosh se vozitja mund tė jetė mė e kėnaqshme se qė ke ėndėrruar ndonjėherė. Me sigurinė dhe ndjenjėn e dominimit qė vetėm teknologjitė pioniere mund ta ofrojnė, kontrolli qė X5 tė lejon ta kesh ėshtė pėrtej imagjinatės. E fuqinė e motorrit, mė saktė se cilado njėsi matėse, e specifikon vetėm njė fjalė: superioriteti. Me atribute tė kėtij niveli, BMW X5 posedon kualitete tė padiskutueshme udhėheqėsie. 

Autoavangarde © 2011