seria 1 | seria 3 | seria 5 | seria 6 | seria 7 X 3   |   X 5  |   X 6   |   Z 4   |   M   |   

Home
Auto Avangarde
Modelet
Diplomatic Sales Servisi
Kontaktoni
     Seria 7

  
 » Gallery
     
  Ēmimet
    

         

E veēantė.

Asnjė limuzinė tjetėr nuk pėrmbledhė cilėsi kaq perfekte me kaq lehtėsi. BMW Seria 7 ėshtė jashtėzakonisht mbresėlėnėse nė rrugė. Gjithashtu ėshtė e shpejtė dhe e zhdėrvjelltė si asnjė tjetėr. Me njė elegancė dhe cilėsi karizmatike, ofron njė burim tė pashterrshėm fuqie. Seria 7 ėshte 100% BMW. Zbuloni BMW Serinė e re 7: limuzinėn mė luksoze.


 

Autoavangarde © 2011